Pivotel MMX, Lety

Pražská 452, 25229
od 950 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Pivotel MMX představuje objekt pivovaru a hotelu zároveň, který poskytuje restaurační, ubytovací i kulturní služby.Pivotel MMX sídlí v Letech u Dobřichovic, jež se nalézají v okrese Praha-západ. Luxusní ubytování hotel poskytuje v unikátně architektonicky provedeném prostředí, a to v jednolůžkových i dvoulůžkových vybavených pokojích.

Další informace

Moderní a komfortní ubytování ve 27 dvoulůžkových a 3 jednolůžkových designových pokojích včetně bezplatného internetového připojení nedaleko za Prahou.Pro lepší pohodlí hostů během pobytu v hotelu, zejména v letních měsících je v každém pokoji nová,plně funkční klimatizace!Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha, fén, ručníky, hotelová kosmetika) a toaletou, LCD televizorem se satelitními programy, telefonem s přímou volbou a sejfem. Připojení k internetu přes WiFi je zdarma.Žehlička se žehlicím prknem jsou na požádání k dispozici zdarma na recepci.
  Recepce 24 hodin denně - tel.+420 257 711 296
Telefon s přímou volbou v každém pokoji.Wi-fi internetové připojení zdarma v celém hotelu Fax/Kopírka. Možnost dokoupení hygien.potřeb.Úschova zavazadel,kol.Automat (nápoje ,občerstvení) Turistické informace.
Vaříme vlastní nefiltrované pivo.
Celý objekt je plně bezbariérový a nekuřácký.V restauraci je dětský koutek .
Parkování je zajištěno na našem pozemku s kapacitou 50 aut a až 4 autobusy.


Ceny

Domácí mazlíček
150 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.700 Kč
Jednolůžkový pokoj
950 Kč
Přistýlka
650 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bezbariérový přístup
Připojení k internetu
Parkoviště
Dětský koutek
Konferenční možnosti
Recepce non-stop
Restaurace
Nekuřácké pokoje
Terasa
Vstup domácích zvířat
Výtah
Úschovna kol, lyží
Úschovna zavazadel

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
57
Dvoulůžkové pokoje
27
Jednolůžkové pokoje
3
Kapacita restaurace
400

Vybavení pokojů

Klimatizace
Satelit, kabelová TV
Trezor
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

PIVO MMXTo nejlepší pivo neměnné vysoké kvality je pro nás základ. Na čepu máme vždy světlé spodně kvašené pivo plzeňského typu, vyrobené z tuzemských surovin té nejvyšší kvality – moravský a český slad, žatecké chmely – Poloraný červeňák, Sládek a Premium, a místní voda s parametry kojenecké vody z naší šedesátimetrové studny. Stabilně je na čepu 10° a 12° pivo, a v průběhu roku také speciální a sváteční piva světlá, polotmavá, tmavá, pšeničná, kvašená spodně i svrchně.
MMX Pivotel se může pochlubit nejmodernější, plně automatizovanou pivovarskou technologií. 
K dispozici je pro Vás restaurace až pro 400 lidí, Venkovní terasa 120 míst.Veškerý prostor je bezbariérový, takže si akci užije opravdu každý. Zpestřením Vaší akce může být prohlídka pivovaru.Školení, rauty, prezentace, svatby, firemní akce Výstavy, koncerty, divadelní představení, plesy Dětský koutek. Špičková gastronomie zaměřená na českou kuchyni .Toalety pro tělesně postižené Celý objekt nekuřácký. Plátno a projektor pro sledování sportovních událostí, či k účelům Vaší firemní akce WiFi internet

Kongresové možnosti

Firemní akce

Konferenční místnost pro max.35 osob. ,Fax/Kopírka,plátno a projektor pro sledování sportovních událostí, či k účelům Vaší firemní akce WiFi internet

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky
Cyklostezky
Golf
In-line bruslení
Koupání řeka, jezero
Půjčovna kol
Sportovní hala
Tenisový kurt

Okolí

Okolí pivotelu je rájem cykloturistiky a v Letech naleznete hned dvě cyklostezky – náročnou a rekreační. Červeně značená je určena pro náročné cyklisty. Začíná u tenisového kurtu Sokola Lety, pokračuje podél řeky Berounky až k železničnímu mostu Mokropsy. Odtud ostře stoupá až na hřebeny Brd. Dále pak krásnými brdskými lesy na Černolické skály, Pláštík, Skalku a přes Kytínské louky do Haloun. Z Haloun vede trasa k Jezírku, na Babku a odtud po značkách do Řevnic. Cílem jsou Lety. Stezka je dlouhá 42 km. Druhá, modře značená je určena pro rekreační cykloturistiku. Začátek trasy je stejný - podél řeky Berounky až k železničnímu mostu Mokropsy. Zde se modrá značka odděluje. Vede přes železniční most na druhý břeh Berounky. Po krátkém stoupání vás dovede na Vráž. Dále se dostanete do Solopysk, Třebotova, Kaly a Vonoklas. Odtud přes Roblín na Mořinu, Pod Dračí Skálu a Karlštejn, pak na Mořinku a Karlík. Stezka opět končí v obci Lety.
KULTURNÍ PAMÁTKY
Pouhých 8 kilometrů od pivotelu se nachází hrad Karlštejn, který založil roku 1348 král český a císař římský Karel IV, a patří mezi naše nevýznamnější středověké památky. Opačným směrem, o kousek dál se nachází Křivoklát, jeden z nejstarších českých hradů, jehož počátky sahají do 12. století. Na nedaleké Dobříši se pak nachází rokokový zámek rodu Colloredo-Mansfeldů s krásným francouzským parkem, který se stal útočištěm mnoha významných českých umělců.
GOLF
Pro milovníky golfu je v dosahu pivotelu 7 golfových hřišť. Například golfový klub Karlštejn, Líšnice, Zbraslav, Beroun a Vysoký Újezd.
PŘÍRODNÍ PAMÁTKY
Jen 17 kilometrů od pivotelu naleznete Koněpruské jeskyně. Tento třípatrový jeskynní systém s krápníkovou výzdobou, vznikl v devonských vápencích, starých až 400milionů let. Jedinečnost těchto jeskyň je v opálonosné výzdobě a vzácných paleontologických nálezech. Nádherným přírodním úkazem je také 7 kilometrů vzdálený bývalý lom Amerika, ve kterém se natáčel např. populární film Limonádový Joe.

Mapa

Autobus 1km
Vlak 1.5km
Velká mapa