Penzion a restaurant V polích, Číčovice

26, 25268

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion v polích je v budově z 18.století. Tu jsme stylově a citlivě zrestaurovali. Dům je v uzavřeném areálu bývalého jezuitského statku, ve kterém máme i restauraci, venkovní terasu, bazén, dětský koutek a parkoviště.

Další informace

Můžete se ubytovat v některém z našich 12 pokojů, které si k nám jezdí fotit z odborných časopisů.K dispozici je 25 lůžek, ve třech třílůžkových a osmi dvoulůžkových pokojích.Každý pokoj má svou jedinečnou atmosféru a styl. Z pokojů ve 2. patře je krásný výhled do okolních polí, která dala našemu penzionu jméno.Cena ubytování od 1800,- do 3400,-  ( aprox. 70 – 125 Euro)Součástí areálu je také venkovní bazén a sauna. Na vyžádání možno zajistit masáže.

Služby

Připojení k internetu
Konferenční možnosti
Dětský koutek
Zahrada
Terasa
Parkoviště
Restaurace
Bazén

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
25
Dvoulůžkové pokoje
9
Třílůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
TV

Restaurace

Jsme venkovská restaurace a nestydíme se za to. Naopak, jsme na to hrdí. Inspirujeme se na venkově českém, moravském, ale i italském nebo francouzském. Každý den pro vás měníme jídelní lístek podle aktuální nabídky čerstvých surovin a momentální inspirace.Pokud si to budete přát a dáte nám včas vědět, rádi vám připravíme některé speciality a jídla, které si naši hosté oblíbili. Například kachny, husy nebo svíčkovou. Na naší venkovní terase vám také můžeme opéct sele, krůtu či jiné zvířátko podle vašeho přání. Dům je v uzavřeném areálu bývalého jezuitského statku, ve kterém máme kromě restaurace i venkovní terasu, bazén, dětský koutek a parkoviště. Hrát si u nás mohou nejen děti, ale i dospělí. Mám tu petangue i kroket.Z Malých Číčovic je to na ruzyňské letiště jen 5 minut a do Prahy 15 minut.

Kongresové možnosti

Firemní akce

Součástí našeho areálu je i samostatná školící budova pro 20 osob, kde budete mít nerušený klid na práci.Oslavy máme rádi a máme pro ně pochopení. Rádi vám proto nějakou připravíme, ať už je váš důvod k oslavě jakýkoliv. Můžeme vám nabídnout grilování, raut a budeme se snažit vyjít vstříct dalším vašim přáním.  V létě, kdy je možné využít i venkovní krytou terasu, se k nám vejde až 120 osob, v zimě máme připraveny dvě místnosti pro celkem 60 osob. Terasa přímo sousedí s dětským hřištěm a proto je i ideální pro dětské oslavy. 


Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Cyklostezky

Okolí

V Malých Číčovicích stojí barokní osmiboká kaple Nalezení svatého Kříže, která zvláště po setmění krásně dokresluje večerní panorama penzionu. Vesnička se nachází v Přírodním parku okolí Okoře. kterému vévodí známá romantická zřícenina. V blízkostí Číčovice je i Památník Lidice, připomínající vyhlazení této obce nacisty a utrpení jejich občanů. Okolí je díky několika cyklostezkám ideální pro výlety na kolech.

Mapa

Autobus 200m
Velká mapa